Linkbuilding

Budujeme odkazy

Návody a novinky o linkbuildingu a linkbaitingu. Přečtěte si jak získávat kvalitní odkazy pro webové stránky.


Články o linkbuildingu

Nebudujte odkazy, budujte obsah

Google stále zpřísňuje podmínky pro linkbuilding. Nepřirozené formy linkbuildingu jsou penalizovány. Mezi zakázané metody linkbuildingu patří nákup odkazů, výměna odkazů mimo reálné vztahy firem, masivní odkazování z fór a PR článků. Prostor pro linkbuilding je tedy silně omezený. Řešením je tvorba obsahu na vlastním webu.

Jak na guest blogging

Guest blogging lze přeložit jako hostování blogera. Jedná se o stále oblíbenější a účinný způsob linkbuildingu, který zároveň utužuje brand a přivádí i návštěvnost. Vše lze dělat dobře i špatně. To platí i o guest bloggingu. Účelem tohoto článku je seznámit čtenáře s pravidly guest bloggingu, která vedou k úspěchu.

Co bychom měli vědět o URL ve vztahu k SEO

Co je nejdůležitější na URL adrese ?

Nejdůležitější vlastností URL adresy z pohledu SEO i uživatelů je její trvalost. Pokud někomu chci předat informaci ve formě odkazu, tak zároveň předpokládám, že daná URL bude stále fungovat a bude tam i obsah, který jsem chtěl předat. Pokud se stane, že z nějakého důvodu je třeba změnit URL adresu, tak vždy je nutné provést redirect 301 ze staré URL na novou.